Tom od Benzínky - Tomik

Maltézáček - malteze pinch - nar./born 13.3.2005
Tomík je největší maltézský pinč ve střední Evropě a přilehlém vesmíru. Z plánovaných tří kilogramů to dotáhl na 8,5 kg. Není však tlustý, je to Arnold mezi maltézáčky. Srdcem je nejméně rotvajler, proto také sebevědomě hlídá dům i zahradu a snaží se působit maximálně výhružně (což je vzhledem k jeho vzhledu bílého heboučkého plyšáčka hodně obtížný úkol... :D). Miluje vycházky do divočiny - ačkoli s sebou v kožíšku přináší pravidelně hromadu klacíků na zátop nebo v zimě vláčí kilo sněhu navíc... Tomík je dárek naší dceři Sašence k sedmým narozeninám - od malička čekal v pokoji, až usne a pak přišel oznámit splněný úkol, dohlížel na hraní s dětmi a nedovolil žádné pošťuchování, ani z legrace. Dodnes ani my rodiče za přítomnosti Tomíka nesmíme zvýšit hlas na Sašu - ihned na nás začne štěkat on :D
Eng:
Tom is the biggest Maltese in central Europe and galaxies nearby. From 3kg that he was supposed to weight he went up to 8.5.
He's not fat though. He is a Maltese Arnold. It seems like he's a Rottweiler in his heart because he guard the house and the frontyard and always tries to be looking dangerous (which can be hard if you think of his white fluffy Teddy bear looks).
He loves long walks into the wilderness. Although he usually brings a bunch of branches for a bonfire or a few pounds of snow in winter.
Tom is a  birthday gift for our daughter's 7th birthday. Since his early years he was falling asleep with her and then came to report that the mission was accomplished. He was always playing with kids and never allowed no pushing or aggression. So even now if we (as parents) raise our voices on our daughter he starts barking at us.


Vyhledávání

Kontakt

NORD BOHEMIA SHERAM KENNEL Andrea a Pavel Marešovi
Nové Hraběcí 41
Šluknov
40777
CZECH REPUBLIC
+420777019710
https://www.facebook.com
/NordBohemiaSheram/